close
تبلیغات در اینترنت
انواع کولرگازی


انواع کولرگازی

 

کولرهای گازی در دو نوع اسپیلت وپنجره ای ساخته میشوند.

کولرگازی پنجره ای:

همانطور که از نامش مشخص است پشت پنجره ای در پشت پنجره نصب می شود.تنها عیب این کولرها این است که باید در پشت پنجره از قبل فضایی برای نصب کولرگازی در نظر گرفته شود در صورتی که این فضا وجود نداشته باشد برای نصب ان به مشکلات زیادی بر میخوریم.همچنین کولرهای گازی دارای قدرت و تنوع کمتری هستند و از دیگر عیب های کولرگازی پنجره ای دارای صدای زیاد در برابر با مدل های اسپیلت هستند.اگزچه مدل های پنجره ای به نسبت ارزان قیمت تر از نوع اسپیلت هستند اما ظاهر آن قابل مقایسه با مدل های اسپیلت نیست.

کولرهای گازی اسپیلت:

کولرهای گازی اسپیلت از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است.قسمت بیرونی شامل کمپرسور و بخش کنترلی بوده است و بخش خارجی شامل صفحات رادیاتوری،سیستم کنترلی، و فن مربوطه می باشد.کولرهای گازی اسپیلت دارای مدل ها و طرح های با ظرفیت های مختلف هستند.بعضی از آن ها دارای دو کمپرسور با قابلیت اتصال به چند پنل هستند که معروف به کولرهای گازی چند پنله می باشد.کولرهای گازی پنجره ای صدای کمتری تولید می کنند.


بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .