close
تبلیغات در اینترنت
مزایای استفاده از پکیج


۱-استقلال مصرف کنندگان:در چند سال اخیر حدف یارانه های انرژی سبب افزایش قیمت گاز بها شده است.این مسئله در مجتمع های که برخی واحدها نسبت به پرداخت قدرالسهم خود کوتاهی میکنند باعث نارضایتی عمومی خواهد شد.طراحی ساختمان با استفاده از سیستم گرمایشی پکیج و اختصاص قبض گاز هر واحد به خود آن واحد این مسئله را مرتفع خواهد کرد.

۲-صرفه جویی بیشتر انرژی: با جدا سازی سیستم گرمایشی هر واحد فرصتی برای هر خانواده جدا پیش می اید که با صرفه جویی انرژی تمام بهره اقتصادی ناشی از صرفه جویی عاید خودشان شود.

۳-دسترسی آسان به پکیج شوفاژ دیواری:پکیج های شوفاژ هر واحد غالبا در خود واحد نصب می شوند.بسته به نظر طراحان معماری و تاسیسات بالکن و یا اشپزخانه برای نصب این سیستم در نظر گرفته میشود.

۴-شخصی سازی شرایط بهره برداری از تاسیسات ساختمان:با توجه به طبع ساکنین مختلف نیاز هر واحد به گرما متفاوت با دیگر واحدهاخواهد بود.استفاده از پکیج این فرصت را به واحدهای بهره بردار می دهد که هر واحد مطابق سلیقه خود میزان گرما را تغیییر دهد.

5-کاهش هزینه:گاهی اوقات در برخی مجتمع ها برخی از واحدها خالی از سکنه میباشند استفاده از پکیج کمک به حذف گرمایش واحد خالی می کند.

6-کاهش مصرف گاز:با توجه به راندمان بالا و مصرف کمتر گاز در سیستم گرمایش به کمک پکیج تولید میزان ثابتی از گرما نیازمند مصرف گاز کمتری است.

۷-کاهش هزینه تعمیرات:با توجه به کاهش لوله،اتصالات،شیرآلاتو...در سیستم پکیج نسبت به موتورخانه مرکزی،بالتبع هزینه های تعمیرات و نگهداری کاهش می یابد.

۸-بی نیازی از عایق کاری:معمولا در سیستم های موتورخانه های مرکزی با طراحی صحیح لوله های انتقال آب که در فضاهای کنترل نشده قرار دارند با عایق حرارتی پوشانده شده اند تا از اتلاف حرارتی چلوگیری شود.در سیستم پکیج که عمدتا تمامی لوله ها از داخل فضا و واحد کنترل شده می گذرند دیگر نیاری به واحد کنترل شده نخواهد داشت.

۹-حجم اشغال کم: در سیستم های گرمایشی به کمک موتورخانه مرکزی،فضایی تحت عنوان موتورخانه و عمدتا در زیر زمین اختصاص یافته و فضای زیادی اشغال میکند و ایجاد سر و صدای زیادی می کند.استفاده از این پکیج این مشکل را برطرف کرده.

۱۰-حفاظت از محیط زیست: تولید گاز کربنیک حاصل از احتراق و سایر الاینده ها و... توسط پکیج کمتر شده و به پاک ماندن محیط زیست کمک میکند.

11-آب گرم فوری:استفاده از پکیج به دلیل طراحی مبدل های لوله ای ویژه که مستقیما آب از روی شعله اتش عبور میکند امکان گرمایش سریع آب مصرفی را برای مصارف مختلف فراهم می کند.

۱۲-آب گرم دائم:به دلیل بی نیازی پکیج به مخزن دخیره اب گرم و تهیه فوری آن آب گرم همیشه در دسترس است

۱۳-هوشمندی پکیج در تخصیص انرژی

۱۴-امنیت بیشتر

۱۵-کارکرد ارام و بی صدا

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .