close
تبلیغات در اینترنت
تعمیر تخصصی کولرگازی و اسپیلت


در حال حاضر در کشور ما اغلب سیستم های سرمایشی فریونی مبرد R22 محاسبه و ساخته میشود.در سیستم های تبردی که از کندانسور هوایی استفاده میشود بر مبنای R22 فشار کندانسور و به طور کل فشار مسیر خط مایع نباید از 200 پی.اس.ای افت کند.افت فشار در مسیر خط مایع باعث عدم کارایی سیستم شده و در عبور مبرد مایع از روزنه شیر انبساط تداخل ایجاد میکند.

برای این منظور همواره در مبرد R22 کندانسور هوایی در هر شرایط آب و هوایی و منطقه ای و در کل ساعات شبانه روز نباید اجازه دهیم فشار کندانسور و خط مایع از 200 پی.اس.ای افت نماید.

این کار با استفاده از قطعات و کنترل کننده هایی مانند Fan speed control یا Inverter یا High pressure switch و ... میتواند انجام پدیرد.

از بهترین و ساده ترین و ارزانترین روشها میتوان به High pressure switch ها نام برد.این فن سویچ ها بر روی رسیور بسته شده و یا فنهای تک فاز و یا بویین کنتاکتور فنهای سه فاز سری بسته میشود و یا کنترل فنها اجازه نمیدهند فشار کندانسور از 200 پی.اس.ای افت کند.

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .