close
تبلیغات در اینترنت
سروس کولرگازی


سرویس کولرگازی: همگی به احتمال زیاد با این جمله (پیشگیری بهتر از درمان) برخورد,و با آن آشنا هستیم. سرویس کولرگازی یعنی,شستشو و نظافت کامل یونیت داخلی(اواپراتور)و شستشو و نظافت کامل یونیت خارجی (کندانسور ). اما بغیر از نظافت اسپلیت,کارهای دیگری روی کولرگازی انجام میشود که,بسیار حایز اهمیت است. تست گاز کولرگازی,آچارکشی اتصالات و مهره های شیر کولرگازی,آچارکشی ترمینال برق کولرگازی. همانطور ک قبلا گفته شد,روغن و گاز کولرگازی مخلوط هستند, پس نشتی و خروج گاز اسپلیت بمعنی خروج روغن از دستگاه میباشد,و زکانی ک فرد کولرگازی را روشن میکند,کولرگازی بدون گاز و روغن کار کرده و باعث گیرپاچ کمپرسور و در نهایت سوختن کمپرسور میشود,همچنین شل بودن کابل های برغ کولرگازی باعث بالا رفتن آمپر کولرگازی و یا اتصالی برق کولرگازی میشود. پس با همه این موارد ذکر شده,ب جایگاه و اهمیت سرویس کولرگازی در ابتدای فصل میشویم.

گروه فنی فدک تهویه با کادری مجرب و متخصص جهت انجام تمام خدمات کولرگازی در انواع برندها اماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز میباشد

09120757383 - 22076049

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .