close
تبلیغات در اینترنت
فرش و تعمیر انواع آبسردکن


آبسردکن ایستاده یخچال دار:

اگر فضای کافی برای قرار دادن آبسردکن دارید می توانید آبسردکن های ایستاده را انتخاب کنید ،آبسردکن های ایستاده به دو نوع یخچال دار و کابین دار تقسیم می شوند، آبسردکن های ایستاده یخچال دار دارای یخچال کوچک با حجم تقریبی بین 20-18 لیتر می باشند که برای دفاتر کار و...مناسب اند.

آبسردکن ایستاده کابین دار:

اگر در دفترکار یا شرکت خود یخچال دارید و یا اینکه آبسردکن را برای مکان های پر مراجعه ای که احتیاج به یخچال ندارد می خرید می توانید از انواع آبسردکن های ایستاده کابین دار که در قسمت پایه دستگاه دارای کابینت کوچکی هستند خریداری نمایید تا برای نگهداری لیوان و سایر لوازم این قسمت استفاده کنید.

آبسردکن رومیزی

آبسردکن های رومیزی فضای کمتری را نسبت به آبسردکن های ایستاده اشغال می کنند ومی توان این مدل ها را روی کابینت آشپزخانه یا روی اپن آشپزخانه و روی میزهای کشودار و...قرار دهید این مدل ها قیمت کمتری نسبت به مدل های ایستاده دارند و برای استفاده در منزل و فضاهای اداری کوچک ایده ال هستند.

 

تعمیر انواع آبسردکن 09120757383

فروش انواع آبسردکن 09120757383

        فروش انواع لوازم آبسردکن 09120757383

  سرویس انواع آبسردکن 09120757383

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .