close
تبلیغات در اینترنت
فروش انواع پکیج


درباره آبسردکن

 


کمپرسور آب سردکن

 

قدرت کمپرسور دستگاه های آب سرد کن همانند سایر موتورهای الکتریکی و غیر الکتریکی با واحد اسب بخار سنجدیده می شود. طبیعی است که هرچقدر این عدد بالاتر باشد توانایی موتور و کمپرسور آب سرد کن بالاتر خواهد بود ولی یادتان باشد که از برچسب مصرف انرژی آن غافل نشوید. معمولا کمپرسورهای آبسرد کن در دمای مشخصی ، بهترین راندمان را از خود نشان می دهند. پس اگر در مناطق خیلی گرم زندگی می کنید ،این مورد را قبل از خرید بررسی کنید.


جنس لوله های آب سرد کن.
اغلب دستگاه های آبسردکن در بازار از لوله های مسی و پلیمری استفاده می کنند که طبق نظر کارشناسان ، استفاده از لوله های پلیمری از نظر بهداشتی مناسب تر است.

کندانسور دستگاه

این قسمت معمولا به دو گونه مختلف دیده می شود.


کندانسور سیم لوله ( حالت یخچالی)


این مدل همانند لوله های مارپیچی پشت یخچال بوده و عملیات تبادل حرارت با همان الگو انجام می دهد.


مدل تیغه لوله ( داخلی )


این مدل در داخل دستگاه تعبیه شده و معمولا دارای یک فن خنک کننده است. جنس لوله های کندانسور آلومینیومی و مسی بوده که نوع دوم به دلیل ضریب انتقال حرارت بالاتر، مناسب تر است زیرا بار کمتری را بر دوش موتور و کمپرسور می گذارد.حال که با فاکتورهای اصلی موتور و قطعات داخلی دستگاه های آب سرد کن آشنا شدیم به سراغ ویژگی های ظاهری و کاربردی دستگاه می پردازیم. همانطور که گفته شد، اغلب دستگاه های آب سرد کن ، دارای قابلیت ارائه آب جوش نیز به کاربران هستند. اما در این بین تعداد شیرهای دستگاه نیز اهمیت پیدا می کند.بهتر است این موارد را بنا بر نیاز خود تهیه کنید و اگر به آب جوش و تعدا شیر بیشتر نیاز ندارید ،از پرداخت هزینه های اضافی بابت این موارد خودداری کنید.

فروش انواع آبسردکن 09120757383

فروش آبسردکن اداری 09120757383

سرویس  آبسردکن 09120757383